AED احیا با شوک الکتریکی

AED احیا با شوک الکتریکی

دوره AED احیا با شوک الکتریکی نشان دهنده  سطح مقدماتی است که برای آموزش جامعه غواصان عمومی (و علاقمندان غیر غواص) به منظور تشخیص بهتر علائم هشدار دهنده ایست ناگهانی قلب و کمک های اولیه با تکنیک های پشتیبانی احیاء مقدماتی اولیه و با بکار گیری یک دستگاه شوک خارجی خودکار در بدو وارد عمل شدن (EMS)  خدمات اورژانس پزشکی محلی و یا برنامه ریزی برای تخلیه ( رفتن )  به نزدیک ترین مرکز پزشکی مناسب می باشد.

 

هدف درس

این دوره برای آموزش و تعلیم جامعه غواصان عمومی (و واجدین شرایط – غیر غواص) دررابطه با تکنیک های استفاده از دستگاه شوک پرتابل خودکار  (AED) برای قربانیان ایست ناگهانی قلب طراحی شده است. علاوه بر این، این دوره همچنین روش های کمک های اولیه و  (CPR) احیاء قلب و عروق را با استفاده از تکنیک های اولیه احیاء مورد بررسی قرار می دهد. این برنامه همچنین فرصتی عالی جهت ادامه تحصیلات غواصان و مدرسان با تجربه فراهم می سازد.

 

اهداف فراگیری

در پایان این دوره شرکت کنندگان قادر خواهند بود:

  • علائم هشدار دهنده ناگهانی ایست قلب را تشخیص دهند.
  • فراهم آوردن های پشتیبانی احیاء مقدماتی اولیه با بکار گیری دستگاه شوک پرتابل خودکار AED.
  • فراهم آوردن پشتیبانی احیاء مقدماتی اولیه با(AED) .
  • مراقبت و نگهداری یک (AED)

طبیعت و دامنه کاربردی این دوره محدود به غواصان آموزش دیده و علاقه مندان غیر غواص مانند کارکنان در شناورهای دریایی، علاقه مندان به آب و اعضای خانواده غواصی نیست بلکه به منظور فراهم کردن مراقبت های اضطراری ایست قلب با بکار گیری یک دستگاه شوک خارجی خودکار برای تمامی افراد جامعه می باشد.

این دوره آموزشی برای احیاء قلب وعروق (CPR) یا نجات غواصان ارائه نمیشود. تمرینات آموزشی این دوره پیش بینی می کنند که غواص مصدوم یا بیمار در حال حاضر به ساحل یا بر روی قایق آورده شده است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید